Skip to content

Konkursas: PARKuok-stebėk-aprašyk-iliustruok-atsiųsk sociologams ir laimėk!

parašė Veronika @ 2012 Birželio 7

Sociali Sociologija skelbia KONKURSĄ! Ką reikia padaryti?

Sudalyvauti socialiniame stebėjime šį šeštadienį, birželio 9 dieną, Vilniaus Gedimino prospekte, kuris, kaip žinia, vienai dienai taps parku ir pieva (!), ir aprašyti bei kitaip iliustruoti (jums priimtiniausiomis vizualinėmis priemonėmis – fotonuotraukomis, kreidelėmis, akvareliniais dažais, video, etc.) tai, ką pamatysite. Stebint pageidautina pasitelkti sociologinę vaizduotę ir žvitrią (miesto) sociologo akį, kuri fiksuotų, kaip keičiasi įprasti naudojimosi miesto erdvėmis scenarijai centrinei Vilniaus gatvei virtus parku.

PARKuok kitaip akcijos organizatorių nuotrauka: pievos Gedimino prospekte montažas

Sociali Sociologija nėra susijusi su renginio PARKuok kitaip organizatoriais ir tai nėra šios akcijos reklama. Tiesiog išgirdusi apie iniciatyvą pamaniau, kad negalima praleisti progos sudalyvauti tikrų tikriausiame psichogeografiniame eksperimente ir savomis akimis pamatyti, kaip kasdieniška ir, rodos, tokia nuobodi ir savaime suprantama miesto erdvė yra konstruojama.

Išsami renginio programa: čia.

Konkurso PRIZAS, kuris bus įteiktas geriausio teksto ir iliustacijų autoriui (-ei): galimybė publikuotis Socialioje Sociologijoje + knygyno „Akademinė knyga“ (Universiteto g. 4, Vilnius) 30-ies litų vertės čekis.

Jūsų tekstų ir iliustracijų laukiame el. paštu: sociologai[at]sociologai.lt iki birželio 13 dienos. Konkurso nugalėtoją paskelbsime birželio 14 dieną šio įrašo komentaruose.

Dalyvausi?:)

Rubrika → Kita, Visi įrašai

One Comment
  1. A Very Saaad Panda @ 2012-06-15 00:54

    Konkursas skelbiamas neįvykusiu.

    :(

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS