Skip to content

Tarptautinė praktika sociologams: galimybės ir patirtys. Ateik, susipažink ir pasiryžk!

parašė Veronika @ 2013 Vasario 4

Kaip gauti trokštamą darbą studijų metu ar iš karto po jų, jei neturi pakankamai patirties? Patirties, supratimo apie darbo rinką ir gyvenimą už universiteto ribų gali įgyti ne tik besidarbuodama(-s) – tam juk ir skirtas toks civilizacijos išradimas kaip studentų praktika. O praktikos vietą šiais laikais gali susiieškoti beveik neribodama(-s) savo svajonių apie veiklos sritį, konkrečią įmonę ar organizaciją, prie kurios veiklos norėtumei prisidėti. Gali pasirinkti netgi valstybę ar miestą, kuriame matai save praktikuojantis. Tereikia 1. pakankamai norėti (ir žinoti ko nori), 2. aktyviai domėtis tarptautinės praktikos galimybėmis ir 3. skirti savo brangaus laiko praktikos vietos paieškai.

Bet nuo ko pradėti? Kaip suprasti, kokiai praktikai aš geriausiai tinkama(-s)? Kaip bendrauti su praktikantų ieškančiomis įmonėmis užsienyje? Kur gauti finansavimą? Šie ir kiti klausimai gali būti atsakyti – jei vasario 11 d. (pirmadienį), 17.30 val., ateisi į renginį „Tarptautinė praktika sociologams – galimybės ir patirtys“ VU Filosofijos fakultete, 302 auditorijoje.

http://studentbranding.com/wp-content/uploads/2010/05/VannInternships.jpg

Apie moralinį ir biurokratinį pasiruošimo tarptautinei praktikai procesą, motyvacijos svarbą, praktikos vietų ir finansavimo paieškos strategijas pasakos Jolita Gurskytė iš VU karjeros centro, o savo labai asmeniškais tarptautinės praktikos patyrimais dalinsis ketvirtakursis sociologas Julius Bertašius, visai neseniai grįžęs iš Turino (Italija), kur praktikavosi kriminologinių tyrimų institute UNICRI (United Nations Interregional Crime and Justice Research Institute).

Į susitikimą kviečiami VISI sociologijos (ir ne tik sociologijos!) studentai – nuo pirmakursių iki magistrantų:

Pirmakursiai – nes apie tarptautinę praktiką verta pradėti mąstyti kuo anksčiau, kadangi tavo svajonių praktikos vietos paieškos ir dokumentų tvarkymas gali užtrukti nenumatytai ilgai.

Antrakursiai – nes dabar kaip tik optimalus metas pradėti galvoti apie savo ateitį ketvirtame kurse.

Trečiakursiai – tie, kuriems praktikos klausimai aktualiausi, nes trokštamą praktikos vietą turi turėti jau iki šių metų rudens.

Ketvirtakursiai – jei planuoji studijuoti magistrantūroje, kur, žinia, numatyta profesinė praktika. Kodėl jos neatlikus užsienyje?

Magistrantai – tie, kuriems praktika (kaip ir poreikis įsitvirtinti darbo rinkoje) taip pat jau visai ant nosies.

 

Iki pasimatymo, sociologe!

Laikas: vasario 11 d., pirmadienis, 17.30 val.

Vieta: VU Filosofijos fakultetas, 302 aud.

 

Ateik ir atsivesk draugų.

 

Rubrika → Renginiai, Visi įrašai

One Comment
  1. Veronika @ 2013-02-04 11:40

    Renginys facebooke: http://www.facebook.com/events/152333078256022/

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS