Skip to content

Lietuvos socialinių mokslų forumas 2015: kvietimas teikti tezes

parašė sociologai.lt @ 2015 Kovo 28

Jau pasirodė kvietimas teikti tezes į šių metų Lietuvos socialinių mokslų forumą (Socforumą), kuris vyks gegužės 15-17 d. Molėtų observatorijoje.

Socforumas jau dvyliktus metus tęsia kasmetinių tarpdisciplininių Lietuvos socialinių mokslų atstovų susitikimų tradiciją. Tokie susitikimai-konferencijos siekia sudaryti galimybes įvairių institucijų ir disciplinų mokslininkams susitikti demokratiškoje neformalioje erdvėje, užmegzti arba sustiprinti tarpusavio ryšius ir supažindinti kolegas su savo naujausiais tyrimais. Be to, šiais susitikimais siekiama stiprinti ir plėsti Lietuvos socialinių mokslų forumo narystę ir veiklą. Daugiau apie tai, kas yra Socforumas ir kodėl verta jame dalyvauti, galite sužinoti perskaitę Socialios sociologijos interviu su renginio organizatore Aine Ramonaite.

Forumo tikslas – pristatyti šiais metais atliktų reikšmingų socialinių mokslų tyrimų panoramą, nevaržant dalyvių tematikos požiūriu. Forumo programą sudarys ne tik dalyvių pranešimai ir mokslinės diskusijos, bet ir įvairi socialinė veikla: filmo peržiūra, naktinio dangaus stebėjimas ir kt. Dalyvių atvykimas numatomas gegužės 15 d.(penktadienio) vakare.

Pranešimų tezes (1000-1500 spaudos ženklų) kviečiami teikti Lietuvos socialinių mokslų forumo nariai ir kiti socialinių ir su jais besiribojančių humanitarinių mokslų sričių mokslininkai, ypač paskutiniųjų metų doktorantai. Tezes prašome siųsti iki 2015 m. balandžio 15 d. Ainei Ramonaitei adresu aine.ramonaite@tspmi.vu.lt.

Apie pranešimų atrankos rezultatus pranešėjai bus informuoti iki gegužės 1 d. Pranešimų atrankos kriterijus – tyrimų reikšmingumas, originalumas ir gebėjimas juos pateikti tarpdisciplininei auditorijai. Prioritetas teikiamas Lietuvos socialinių mokslų forumo nariams, tačiau renginys atviras ir forumui nepriklausantiems mokslininkams.

Išsamesnės informacijos ieškokite Lietuvos socialinių mokslų forumo interneto svetainėje.
Kontaktinis asmuo: Ainė Ramonaitė, tel. 8 652 00 524, el. paštas: aine.ramonaite@tspmi.vu.lt.

Rubrika → Renginiai, Visi įrašai

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS