Skip to content

Sociokinas: ar žinai, kur dabar yra Tavo pinigai?

parašė sociologai.lt @ 2014 Spalio 29

Dabartinė globali neoliberalaus kapitalizmo ekonominė sistema nėra nei geriausia, nei vienintelė galima. Patogus mažumos pasaulio gyventojų gyvenimas turi savo nežmonišką kainą, kurią moka visi likusieji. Kapitalizmo radimąsi paskatinusi plėšikiška kolonizacija ir vergija niekur nedingo. Pažeminimas, išnaudojimas ir skurdas tiesiog tapo mažiau pastebimi, paslėpti nuo progreso spektaklio apžavėtų akių. Spindinčių prekybos centrų, imperatyvo nuolat linksmintis ir vienodo (ne)susirūpinimo viskuo eroje skaičius yra aukščiausia vertybė.

Let’s Make Money - tai dokumentinis filmas apie šiuolaikinę finansų sistemą ir jos socialines pasekmes. Austrų režisierius Erwinas Wagenhoferis pateikia seriją kontraversiškų interviu su investicijų fondų vadovais, bankininkais, politikais bei socialiniais darbuotojais. Filmo eigoje ryškinamas tragiškas ir būtinas ryšys tarp per tarptautinę finansų rinką delokalizuoto anonimiško kapitalo ir labai konkretaus lokalizuoto skurdo bei jį lydinčių problemų.

Ar žinai, kur dabar yra Tavo pinigai? Tikrai ne banke, kur juos laikai. Jei nori išsiaiškinti, kur, ateik lapkričio 5 d., 18.40 val. į Sociokiną (Universiteto g. 9/1, Filosofijos fakulteto 302 aud.).

Kad neužmirštumėte, galite pasižymėti renginio Facebook’o puslapyje.

Rubrika → Renginiai, Visi įrašai

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS