Skip to content

Tyrėjų naktis: Sociologijos diplomas kišenėj – kas toliau?

parašė sociologai.lt ir Milda @ 2016 Rugsėjo 24

Pavasarį vykusi socialios sociologės Mildos paskaita-diskusija „Sociologijos diplomas kišenėj – kas toliau?“ sulaukė nemažai susidomėjusių klausytojų bei prašymų paskaitą pakartoti. Taigi, nebuvusieji, bet vis dar norintys, rugsėjo 30 d. esate kviečiami į Tyrėjų naktį!

Paryžius*: Ką studijuoji?
TorentasSociologiją.
ParyžiusAi, tai po to tas apklausas darysi?

* Paryžius, Torentas – tai 2 iš 163-jų pirmąjį 2015 m. pusmetį užregistruotų naujų vaikų vardų.

Su panašia situacija susiduria ne vienas sociologiją studijuojantis jaunuolis. Taip, apklausos – viena iš sociologijos profesinės veiklos lauko galimybių, bet ne vienintelė. Ką galima veikti baigus sociologijos studijas? Kur save realizuoja šios disciplinos atstovai? Kokie profesiniai jų įgūdžiai reikalingi darbo rinkoje?

Paskaitoje „Sociologijos diplomas kišenėj – kas toliau?“ šiuos klausimus kels ir su sociologijos absolventų profesinės veiklos galimybių įvairove supažindins, asmenine bei kolegų patirtimi pasidalins, apie realius pavyzdžius papasakos sociologijos doktorantė, dėstytoja, tinklaraščio „Sociali sociologija“ redaktorė/autorė, kaip laisvai samdoma darbuotoja su įvairiomis įmonėmis bendradarbiaujanti ir kitų veiklų entuziastė Milda Pivoriūtė.

Aktualu savo karjera besidomintiems, amžiaus ketvirčio krizę išgyvenantiems sociologijos studentams ir absolventams (gali būti aktualu ir kitiems socialinių mokslų atstovams), o taip pat ją ketinantiems studijuoti moksleiviams.

Rugsėjo 30 d. 15 val. Filosofijos fakulteto 301 aud. (Universiteto g. 9/1, Vilnius).

Susitikimo trukmė ~2 val.

Kad neužmirštum, pasižymėk Facebook’e.

Rubrika → Renginiai, Visi įrašai

No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS