Skip to content

Sociokinas: Potpisani 03 – Voz

parašė sociologai.lt @ 2019 Gegužės 9

Vėl atėjo laikas pasociokinauti! Kviečiame visus socialiniais mokslais (ir ne tik) besidominčius žmones ateiti pažiūrėti su mumis filmą. O po to apie jį padiskutuoti. Lauksime visų ;)

Šį kartą susitinkame gegužės 9 dieną. Kaip tik šią dieną Rusijoje švenčiama 1945 metų pergalė prieš Nacistinę Vokietiją. Tais metais baigėsi Antrasis pasaulinis karas – vienas iš bjauresnių puslapių žmonijos istorijoje. Apie 80 milijonų žmonių mirė, kai kurios valstybės prarado iki 20% visų gyventojų. Apie 3% visos žmonijos populiacijos nustojo egzistuoti. Puiki proga komedijai, taip?

Ir ne paprastai komedijai, o trash parody comedy. Ekrane - “Potpisani 03 – Voz”, serialo “Potpisani” trečioji serija (režisierius Marko Kovac). Ji buvo nufilmuota ir pirmą kartą parodyta 2011 metais Serbijoje.

Antrasis pasaulinis karas, Belgradas, 1942. Partizanų grupė gavo iš štabo užduotį – sunaikinti vokiečių traukinį. Bet ar tikrai? Ar tai iš tikrųjų 1942? Kodėl jie tiesiog nenužudė to nacių kareivio? Kodėl Hitleris šokinėja savo kabinete? Kokį traukinį jie sunaikino? Kas apskritai vyksta!?

Į šiuos ir kitus klausimus sužinosite tik atėję :)

Kviečiame jus gegužės 9 d. 18:45 į Filosofijos fakultetą (Universiteto g. 9/1), 304 auditoriją.
Po 20:00 diskusijas pratęsime neformalesnėje aplinkoje.

Daugiau apie sociokiną:
https://sociologai.lt/sociokinas/

Lauksime ;)

-

Jeigu turi idėjų, kokie filmai tiktų mūsų 1,5 valandos formatui ir kuriuos butu smagu peržiūrėti bei po to apie juos padiskutuoti – gali užpildyti šią anketą:
https://goo.gl/forms/ZZda3X98bOFiTzhf1

Rubrika → Renginiai, Visi įrašai

3 Comments
  1. Andrius @ 2019-05-13 20:26

    Šiaip tai antrasis pasaulinis karas baigėsi 1945 rugsėjo 2 d., tačiau Rusija švenčia šią dieną, nes tik tada įvyko Vokietijos kapituliacija, tačiau viskas dar nebuvo baigta.

  2. Nola Gurner @ 2020-10-20 22:48

    How would you like to promote your website for free? Have a look at this: http://bit.ly/post-your-ad-free

  3. Donte Curlewis @ 2020-12-28 12:29

    Looking for fresh buyers? Receive tons of people who are ready to buy sent directly to your website. Boost revenues super fast. Start seeing results in as little as 48 hours. To get info Check out: https://bit.ly/buy-niche-targeted-website-visitors

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS