Skip to content

INSOMNIA 2013: tarpdalykinė vasaros stovykla

Kaip chaoso teorija paaiškina žmonių elgesį viešajame transporte? Koks galėtų būti statistinis visuomenės modelis? Kokia tikimybė, kad Lietuva už 10 metų įkurs koloniją Marse? Kuris politikas panašiausias į Dartą Veiderį Tadą Blindą? Ar Tau būtų įdomu pasiaiškinti panašius klausimus? Tuomet kviečiame prisijungti.

Rugpjūčio 12 – 16 d. Molėtų observatorijoje vyks pirmoji sociologijos, politologijos, matematikos ir informatikos studentų vasaros stovykla.

Dažnai nutinka taip, kad socialinių mokslų studentai turi įdomių klausimų apie pasaulį, bet nežino, kokiais metodais jas galima spręsti, o matematikos ir informatikos studentai turi priemonių, bet jiems trūksta problemų, kurios būtų aktualios ir svarbios realiame pasaulyje. Kitaip tariant, matematikai ir informatikai žino KAIP, o sociologai žino KĄ.

Stovyklos tikslas – paskatinti pažiūrėti į save kitos disciplinos akimis, bendradarbiauti ir dalintis patirtimi. Pasidalinsime į tarpdalykines komandas ir spręsime įvairias užduotis, o šalia bus patyrusių vyresnių kolegų, pasiruošusių padėti ir patarti.

Dalyvavimas ir nakvynė observatorijos bendrabutyje studentams yra nemokami. Reikės pasirūpinti tik nuvykimu bei maistu, kurį bus galima pasigaminti bendrabučio virtuvėje, o gamtos mėgėjai galės įsikurti palapinėse.

Jei nori užsiregistruoti ar turi klausimų, rašyk el. paštu sociologai@sociologai.lt iki birželio 15 d.

Stovyklą organizuoja Sociali Sociologija ir bičiuliai iš BPTI, KTU bei TSPMI. Idėją įkvėpė Socforumas.

2 Comments
  1. Lukas @ 2013-06-05 12:38

    Oj, kaip gaila, kad taip vėlai rugpjūtin. Labai džiaugiuos iniciatyva bendradarbiaut su tiksliukais, labai vilioja aprašymas. Tikiuos dar bus progų prisijungti, savo ruožtu paraginsiu kolegas. :)

Trackbacks & Pingbacks

  1. Ką veikti vasarą? Derinti mokslą ir pramogas! | Sociali sociologija

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS